Wspomnienie św. CecyliiDSPrz

W dniu 23 listopada [2014 r.] w naszej wspólnocie została odprawiona uroczysta Msza Św. w trakcie ,której powierzyliśmy Opatrzności naszych duszpasterzy księży Chrystusowców w dniu ich święta. Pod koniec Mszy Św. delegacje poszczególnych grup działających w naszej parafii złożyły serdeczne życzenia i kwiaty na ręce naszych kapłanów. W tym dniu obchodziliśmy także wspomnienie Świętej Cecylii-patronki muzyki kościelnej. Z tej to właśnie okazji po wieczornej Eucharystii w naszej Świątyni odbył się koncert, podczas którego zaprezentowały się wszystkie grupy muzyczne z naszej parafii. Jako pierwszy zaśpiewał chór ''Cantare Deo'' ,po nim nasi najmłodsi uczestnicy ''Szmaragdowe Duszki'' bisując kilkakrotnie, ''Schola Młodzieżowa'' z pięknymi utworami, no i na koniec ''gwóżdż'' programu - kapłańskie trio w osobie ks. proboszcza, ks. Łukasza i ks. Marcina przyjęte gromkimi brawami. Po koncercie ks. proboszcz zaprosił wszystkich uczestników do sali kominkowej. Tam też po wspólnej modlitwie za wszystkie grupy parafialne i ich rodziny , dziękując za zaangażowanie ks. proboszcz zaprosił do częstowania się pysznymi smakołykami przygotowanymi przez p. Ulę i p. Teresę. I w tak miłej atmosferze upłynęła reszta wieczoru.

Barbara Górska

...::: Zobacz zdjęcia.