JasełkaDSPrz

W niedzielę 7 stycznia br. nasz parafialny Teatrzyk „Bez Komentarza" wystawił, w naszym kościele, na dwóch Mszach Św. w ramach kazania, jasełka pt. "Każdy z nas jest cudem". Autorem scenariusza jest m.in. ks. Dominik. Nasi młodzi aktorzy zaprezentowali nam historię z życia codziennego. W tej 15 minutowym opowiadaniu każdy z nas mógł odnaleźć odrobinę siebie. Na pewno nie raz znaleźliśmy się w podobnych sytuacjach, czuliśmy się podobnie lub boimy się, że ta ciągła gonitwa za czasem, za różnymi rzeczami może nam przysłonić to co jest najważniejsze czyli rodzinę, miłość, dobro… odnajdywanie Boga każdego dnia w naszej codzienności.

Dziękujemy naszym młodym aktorom za kolejne refleksyjne przedstawienie jak i również Wszystkim, którzy zechcieli poświecić swój czas, by je obejrzeć. Dziękujemy za każdą łezkę spływająca po policzku, za każdą uwagę, za uśmiech – to dzięki m.in. temu właśnie chcemy tworzyć takie przedstawienia po przez które i my sami się uczymy i zmieniamy wewnętrznie.
Zapraszamy serdecznie do naszej grupy teatralnej – u nas każdy może znaleźć cos dla siebie. Można m.in. tworzyć scenariusz, oprawę muzyczną, być aktorem kreując różne postacie, stać się scenografem – po prostu rozwijać swoje talenty, które każdy z nas ma.

Beata Kalinowska

.: Zobacz zdjęcia...