LSO od zakrystiiDSPrz

Liturgiczna Służba Ołtarza naszej parafii, zaprasza do swojej wspólnoty wszystkich chętnych chłopców, tych mniejszych i tych już nie co starszych, a chcących służyć Panu Bogu przy ołtarzu.  "Nie bój się, nie lękaj się".  Zacznij  prawdziwą przygodę swojego życia!

Zasilając nasze szeregi będziesz bliżej tajemnic, które rozgrywają się na Ołtarzu Pańskim. Poznasz je, co pozwoli ci zrozumieć sakrum liturgii i przez to bedziesz zbiliżał się do Pana.

Liturgiczna Służba Ołtarza to wspólnota tworzona przez przyjaciół zrzeszonych wokół Pana Jezusa. Bedąc zgraną grupą razem spędzmy czas grając w piłkę na orliku (i na hali w okresie zimowym), gdzie szlifujemy formę aby stanąć w szrankach z grupami z innych parafii. Ponadto mamy wiele ciekawych rajdów, wypadów na wspólną pizzę czy też kubeł kurczaka. Bawimy się tę w paintboll i toczymy boje na kręgielniach. Wszyscy, którzy chcieli by do nas dołączyć zapraszamy na zbiórki w soboty (9:30 - kandydaci, 10:00 - ministranci i 11:00 lektorzy).

Więcej wyczerpujących informacji udzileli nasz opiekun ks Przemek, a także nasza zakładka na stronie parafialnejk tóra znajduje się w menu górnym duszpasterstwa/LSO.

Króluj nam Chryste!

.: Zobacz zdjęcia...