Wyróżnienie dla naszego parafialnego teatrzykuDSPrz

Nasz Parafialny Teatrzyk "Bez Komentarza" wziął udział w XVII Archidiecezjalnym Przeglądzie Teatralnym o tematyce religijnej.

Po raz trzeci reprezentowaliśmy naszą Parafię. Pierwszy raz aktorzy zaprezentowali się w 2010r. z przedstawieniem "Więzień miłości" (opiekunami byli ks. Jarosław Bilicki i Karolina Wyka, scenariusz napisał Łukasz Wyka). Drugi raz w 2014r. tym razem było to przedstawienie pt. "Dziwny jest ten świat" (opiekunami byli ks. Łukasz Wacław i Beata Kalinowska).

W tym roku nasi aktorzy wystąpili z przedstawieniem pt. "Piotr i Judasz" (scenariusz napisany m.in. przez ks. Dominika Przybyszewskiego).

W naszej kategorii (grupa wiekowa gimnazjum) wystąpiliśmy jako jedyni i otrzymaliśmy wyróżnienie za najlepsze przedstawienie. Jury doceniło naszą scenografie oraz tematykę nawiązującą do pierwszych przedstawień teatralnych.

Gratulujemy naszym aktorom oraz opiekunom i życzymy dalszych sukcesów.

.: Zobacz zdjęcia...