Szmaragdowe Duszki w MiędzyzdrojachDSPrz

W ostatni weekend kwietnia (27-29.04) Szmaragdowe Duszki wyjechały z ks. Dominikiem i opiekunami do Międzyzdrojów. To był wyjazd relaksacyjno-warsztatowy ;). Już w piątek wieczorem na krótkich warsztatach nauczyliśmy się nowych piosenek a później w piżamach oglądaliśmy film. Mimo, iż późno poszliśmy spać to nie przeszkodziło nam to w tym, by wstając przed godziną 5:00 pójść na wschód słońca. Tak wspaniale rozpoczęty dzionek nastrajał nas do nauki kolejnych piosenek na II części warsztatów, które zaprezentujemy na odpuście parafialnym. Taka praca wzmaga apetyt a na obiad mieliśmy pyszne spaghetti przyrządzone przez wspaniałych kucharzy - Ciocię Kasię i ks. Dominika.

Nie zabrakło również kolejnej wizyty nad morzem i tradycyjnej "doliny zakupów". Słonko tak świeciło, że oczywiście podstawą było spróbowanie smacznych lodów o różnych smakach i kształtach. Pan Jezus był z nami na tym wyjeździe od samego początku i oczywiście spotykaliśmy się z Nim podczas Mszy Świętych (sobotniej i niedzielnej), które odprawił ks. Dominik przy naszym aktywnym udziale.

Sobotni wieczór to ognisko z pieczeniem kiełbasek, zabawami, śmiechem, śpiewem :). Dużo jodu i świeżego powietrza spowodowało, że tego dnia szybciej padliśmy w swoich łóżkach zasypiając smacznie :). Niedzielny poranek to pobudka przy dźwiękach bębna i tamburynu - nasi opiekunowie udowodnili nam, iż potrafią posługiwać się tymi instrumentami :). Po Mszy Św. oraz śniadanku z żalem, że to już ale i z radością Duszki wróciły do domu. To był czas pełen muzyki, radości, szaleństwa oraz odpoczynku. Naładowaliśmy bateryjki i jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania :)

.: Zobacz zdjęcia...