Teatrzyk „Bez Komentarza” - „Zbłąkana owieczka”DSPrz

W dniu 26 kwietnia w Niedzielę Dobrego Pasterza nasz parafialny Teatrzyk „Bez Komentarza" wystawił swoją kolejną sztukę. Tym razem było to przestawienie pt. „Zbłąkana owieczka".

Fabuła była mocno związana z tematyką właśnie tej niedzielą. Młodzi aktorzy tym razem wcielili się w rolę pasterza, potulnych owieczek, niegrzecznego jagniątka i podstępnego wilka.

Jak każde z przedstawień naszego Teatrzyku i to miało swoje przesłanie. Każdy z nas mógł odnaleźć się w którejś z tych postaci a najbardziej właśnie chyba w postaci jagniątka – niesfornego, chcącego wszystko po swojemu robić... Czy tak nie postępujemy czasami? Zapewne tak ale mimo, że tak postępujemy to Pan Jezus będzie nas szukał i nie pozostawi nas bez pomocy - On nas kocha.

Beata Kalinowska