Nasi mali misjonarze na różańcu w sanktuarium NSPJ DSPrz

20.10.2018 r. w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie odbyło się Spotkanie Misyjne Dzieci, na które pod opieką ks. Dominika oraz cioć Magdy i Kasi wybrali się nasi Mali Misjonarze. Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem: „Różaniec Misyjny ze św. Janem Pawłem II”, aby móc świętować 40. rocznicę wyboru kard.

Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Gośćmi spotkania byli: O. Deogratias, kombonianin z Ugandy i S. Casty, felicjanka z Kenii, a z Nieba patrzył na nas św. Jan Paweł II. Dzieci mogły wysłuchać opowieści i śpiewu misjonarzy, a także przedstawienia pt. "Karol z Wadowic". Ze spotkaniem wiązał się również konkurs na wykonanie różańca misyjnego z dowolnego materiału. Nasz słodki różaniec zrobiony z cukierków i wafelków został wyróżniony przez jury :) Najważniejszym punktem była Msza Święta, podczas której poleciliśmy Bogu wszystkie intencje misji i misjonarzy. Spotkanie było dobrym początkiem przygotowania się do przeżywania Tygodnia Misyjnego.