Mali kolędnicy misyjniDSPrz

W sobotę (11.01.2014 r.) Mali Misjonarze, podzieleni na dwie grupy kolędnicze, wraz ze swoimi opiekunami i rodzicami, odwiedzili domy naszych parafian, którzy wcześniej zgłosili chęć przeżycia wspólnego kolędowania. W tym roku zbieraliśmy fundusze na pomoc dzieciom z obu państw Kongo. Nasi Mali Misjonarze samodzielnie przygotowali stroje, nauczyli się ról i pięknie zaprezentowali jasełka, a także śpiewali kolędy wraz z domownikami, wręczając im na koniec wizyty symboliczne pamiątki. Odwiedziliśmy, między innymi, znanego i lubianego przez Zdrojan Mateusza, Anię, Krzysia oraz innych sympatycznych i uśmiechniętych mieszkańców naszej dzielnicy.

Nie zapominajmy, że kolęda – to przede wszystkim zwiastowanie radosnej nowiny o zbawieniu, otwarcie drzwi domu Panu Bogu, to szczególny wyraz wyznania wiary i Boże błogosławieństwo na Nowy Rok. Zachęcamy do otwarcia swoich serc i wspólnego świętowania w przyszłości z Małymi Misjonarzami.
Opiekunowie.

Opiekunowie