II Niedziela zwykła

1. Dzisiaj w Naszej Parafii gościmy ks. Karola Kozłowskiego TChr -Magistra Nowicjatu wraz z Nowicjuszami. Nowicjusze podczas każdej Mszy Świętej będą dawali świadectwo a po Mszy Świętej Nowicjusze będą zbierali ofiary na potrzeby Domu Nowicjackiego.
  2. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartkuod godz. 11.00-12.00. Intencje Mszalne możemy zamówić po każdej Mszy Świętej w Zakrystii.
  3. Prasę katolicką można odebrać w zakrystii.
  4. Jutro o godz. 17.30 Nabożeństwo Wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie odprawiona za zmarłych z wypominek rocznych.
  5. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
  6. Codziennie o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone okolicznościowym nabożeństwem. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej.
  7. W Naszej Parafii trwają Odwiedziny Duszpasterskie-kolęda.Proszę przygotować wodę święconą, kropidło, Krzyż, Pismo Święte. W miarę możliwości chcielibyśmy się spotkać z całą rodziną. Woda święcona znajduje się w przedsionku wejścia do zakrystii. Kolędowanie rozpoczynamy o godz. 16.00 a w soboty od godz. 15.00. Program kolędy do 24stycznia wygląda następująco:
    • 21 stycznia:
      • Widok (domki), Jaśminowa
      • Widok 3,5,7,9,11
      • Widok 13,15,17,19
    • 22 stycznia:
      • Piechoty domki 9-38, Czwartaków
      • Piechoty 39-43
      • Piechoty 44-48
    • 23 stycznia:
      • Piechoty 49-53
      • Piechoty 54-57
      • Pistacjowa, Migdałowa
    • 24 stycznia:
      • Jaracza 1-6a
      • Jaracza 8-17
      • Przytulna, Tarniny, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Kamińskiego
    • 25 stycznia: Kolęda Uzupełniająca Kolęda uzupełniająca będzie miała miejsce w Naszej Parafii 25 stycznia ( piątek ). Zapisy w zakrystii, Biurze Parafialnym lub telefonicznie.
  8. Parafia organizuje Pielgrzymkę do Ziemi Świętej na przełomie września i października. Prosimy chętnych o zapisywanie się w zakrystii. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
  9. Wszystkim obchodzącym w rozpoczętym tygodniu imieniny, urodziny i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Ks. Piotr Kurzaj TChr.proboszcz