III Niedziela zwykła

 1. W miniony piątek Dzieci i Młodzież rozpoczęli ferie zimowe. Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego odpoczynku, by po feriach wrócić do dalszej nauki.
 2. W ubiegłą niedzielę Nowicjusze zebrali 1.835zł. Bóg zapłać za wasze ofiary.
 3. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej w kruchcie Kocioła można podpisać się pod petycją o nie zamykaniu Szkoły Ogrodniczej ( CEO ). Zachęcam, by to uczynić.
 4. Jutro o godz. 17.30 Nabożeństwo Wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie odprawiona za zmarłych z wypominek rocznych.
 5. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
 6. W tym tygodniu przeżywać będziemy Czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca i I Piątek miesiąca. Nabożeństwo Godziny Świętej w czwartek od godz. 17.00. W piątek czuwanie modlitewne zakończone Mszą Świętą w intencji Parafian. Początek czuwania o godz. 21.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. W piątek ks. Proboszcz będzie odwiedzał swoich. Ks. Dominik spotka się ze swoimi chorymi w sobotę a ks. Przemysław w piątek 8 lutego.
 8. W sobotę święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze Święte o godz. 7.00, 12.00i 18.00. Podczas każdej Mszy Świętej będzie obrzęd poświęcenia Gromnic. Czuwanie fatimskie rozpoczniemy o godz. 11.00.
 9. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00-17.30. Intencje Mszalne możemy zamówić po każdej Mszy Świętej w Zakrystii.
 10. Prasę katolicką można odebrać w zakrystii.
 11. Codziennie o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone okolicznościowym nabożeństwem. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej.
 12. W najbliższą niedzielę o godz. 16.00 Msza Święta w intencji Członków Żywego Różańca i po niej zmiana tajemnic różańcowych. Zebrane ofiary na tacę przeznaczymy na inwestycje w Naszej Parafii.
 13. Parafia organizuje Pielgrzymkę do Ziemi Świętej na przełomie września i października. Prosimy chętnych o zapisywanie się w zakrystii. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
 14. Wszystkim obchodzącym w rozpoczętym tygodniu imieniny, urodziny i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności.
 15. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Henrykę Grosman i śp. Honoratę Cielas. Módlmy się za zmarłe Parafianki: wieczny odpoczynek racz im dać Panie ….

Ks. Piotr Kurzaj TChr.proboszcz