V Niedziela zwykła

1. Dzieci i Młodzież dzisiaj kończą ferie zimowe. Życzymy, by wszyscy wypoczęci i zdrowi wrócili do dalszej nauki.
  2. W minioną niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 4.065 zł. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
  3. Jutro o godz. 17.30 Nabożeństwo Wypominkowe. Msza Święta za zmarłych z wypominek rocznych będzie odprawiona poza Naszą Parafią .
  4. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
  5. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartkuod godz. 16.00-17.30. Intencje Mszalne możemy zamówić po każdej Mszy Świętej w Zakrystii.
  6. Prasę katolicką można odebrać w zakrystii. Jest do nabycia nowy numer dwumiesięcznika MIŁUJCIE SIĘ.
  7. Codziennie o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone okolicznościowym nabożeństwem. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej.
  8. Od najbliższej niedzieli 17 lutego Koronka do Bożego Miłosierdzia będzie się rozpoczynała o godz. 17.30.
  9. Parafia organizuje Pielgrzymkę do Ziemi Świętej na przełomie września i października. Prosimy chętnych o zapisywanie się w zakrystii. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
  10. Przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 nastąpi poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do pierwszej Spowiedzi oraz Komunii Świętej. Po Eucharystii zapraszamy do domu parafialnego na spotkanie w sprawie alb.
  11. Wszystkim obchodzącym w rozpoczętym tygodniu imieniny, urodziny i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Ks. Piotr Kurzaj TChr.