VI Niedziela zwykła

 1. Przeżywamy kolejną niedzielę w Naszym życiu. Niech to będzie dzień, w którym więcej czasu niż zwykle poświęcimy tym, których KOCHAMY.
 2. Jutro o godz. 17.30 Nabożeństwo Wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie odprawiona za zmarłych z wypominek rocznych.
 3. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
 4. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00-17.30. Intencje Mszalne możemy zamówić po każdej Mszy Świętej w Zakrystii.
 5. Prasę katolicką można odebrać w zakrystii. Jest do nabycia nowy numer dwumiesięcznika MIŁUJCIE SIĘ.
 6. Codziennie o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone okolicznościowym nabożeństwem. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej.
 7. Od dzisiejszej niedzieli Koronka do Bożego Miłosierdzia będzie się rozpoczynała o godz. 17.30.
 8. Parafia organizuje Pielgrzymkę do Ziemi Świętej na przełomie września i października. Prosimy chętnych o zapisywanie się w zakrystii. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
 9. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 10.30 nastąpi poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do pierwszej Spowiedzi oraz Komunii Świętej. Po Eucharystii zapraszamy do domu parafialnego na spotkanie w sprawie alb.
 10. Wszystkim obchodzącym w rozpoczętym tygodniu imieniny, urodziny i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności.
 11. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Stanisławę Bujnowską i śp. Irenę Jączek. Módlmy się za zmarłe parafianki: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …..

Ks. Piotr KurzajTChr.

proboszcz