VII Niedziela zwykła

 1. Przeżywamy karnawał – czas radości i wesela. Niech to będą chwile przeżyte według Bożego zamysłu.
 2. Jutro o godz. 17.30 Nabożeństwo Wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie odprawiona za zmarłych z wypominek rocznych.
 3. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
 4. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00-17.30. Intencje Mszalne możemy zamówić po każdej Mszy Świętej w Zakrystii.
 5. Prasę katolicką można odebrać w zakrystii.
 6. Codziennie o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone okolicznościowym nabożeństwem. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej.
 7. W tygodniu przypada czwartek przed I piątkiem miesiąca, I piątek miesiąca, I sobota miesiąca i I Niedziela miesiąca. Nabożeństwo Godziny Świętej w czwartek od godz. 17.00. W piątek Msza Święta dla dzieci o godz. 16.30. Od godz. 16.00 spowiedź dla dzieci. Czuwanie modlitewne rozpoczynamy Apelem Jasnogórskim a zakończymy Mszą Świętą w intencji Parafian. W piątek księża będą odwiedzali chorych. W sobotę Czuwanie Fatimskie od godz. 11.00 zakończone Mszą Świętą o godz. 12.00.
 8. W najbliższą niedzielę o godz. 16.00 Msza Święta w intencji Członków Żywego Różańca, po Mszy Św. konferencja i zmiana tajemnic różańcowych. Taca z tego dnia przeznaczona będzie na inwestycje w Naszej Parafii.
 9. W niedzielę 3 marca podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 zaśpiewa Chór Vox Cordis, którego Dyrygentem jest Pan Krzysztof Krzemień.
 10. Parafia organizuje Pielgrzymkę do Ziemi Świętej na przełomie września i października. Prosimy chętnych o zapisywanie się w zakrystii. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
 11. Wszystkim obchodzącym w rozpoczętym tygodniu imieniny, urodziny i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności.
 12. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Józefa Świrgoń. Módlmy się za zmarłego parafianina: wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …..

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz