VIII Niedziela zwykła

 1. Przeżywamy ostatnie dni tegorocznego Karnawału. W najbliższą środę będziemy przeżywali Popielec. Msze Święte w tym dniu o godz. 7.00, 9.00, 12.00, 16.00, 18.00 i o godz. 19.30. Podczas każdej Mszy Świętej będzie obrzęd posypania głów popiołem.Przypominam, że w Środę Popielcową obowiązuje post ścisły.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 17.00zakończonaokolicznościowym nabożeństwem. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. W poniedziałek Nabożeństwo Wypominkoweo godz. 17.30.Wieczorna Msza Święta będzie odprawiona za zmarłych z wypominek rocznych.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Bardzo prosimy o wypisywanie intencji, które będziemy polecali Bożej Matce podczas tego Nabożeństwa.
 5. Biuro Parafialne czynne od pon.do czwartku od godz. 16.00-17.30.W środę popielcową Biuro Parafialne nieczynne.
 6. Prasę katolicką można odebrać w zakrystii.
 7. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na tacę. Zebrane środki przeznaczymy na trwające inwestycje w Naszej Parafii.
 8. W piątki Wielkiego Postu Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 11.30 –po nim Msza Święta, 16.30 -dla dzieci i o godz. 18.45 -dla młodzieży.
 9. W soboty Wielkiego Postu o godz. 19.00 w Sali Kominkowej będą miały miejsce Nauki Przedślubne dla wszystkich przygotowujących się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa. Serdecznie zapraszam na nauki wszystkich zainteresowanych.
 10. W niedziele wielkiego Postu Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
 11. W najbliższą niedzielę rozpoczniemy w Naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne. Nauki Rekolekcyjne wygłosi ks. Marcin SękTChr. Diecezjalny Duszpasterz Akademicki.
 12. W przyszłą niedziele będziemy zbierali ofiary na potrzeby Kościoła Misyjnego i jego duszpasterzy. Bóg zapłać za wasze ofiary.
 13. Zapraszamy na Krąg Biblijny w piątki o godzinie 19.00 do salki przy biurze parafialnym. Szczegóły u ks. Dominika lub br. Jarosława.
 14. Dnia 6 kwietnia w Stargardzie będzie miał miejsce Zjazd dzieci z parafii Księży Chrystusowców. Organizujemy wyjazd, chętnych prosimy o kontakt z ks. Dominikiem.
 15. Za tydzień w niedzielę po Mszy świętej o godzinie 10.30 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci I Komunijnych.
 16. Nasza Parafia organizuje na przełomie września i października Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegóły w zakrystii.
 17. Od dzisiaj podobnie jak w latach minionych będziemy pomagali rozliczać PIT, by 1% przeznaczyć na Nasze zabytkowe organy. Zeznania podatkowe możemy także przynosić: w niedziele po Mszach Świętych do godz. 14.00 i w środy od godz. 10.00-12.00. Prosimy o przynoszenie PIT-ów z ubiegłego roku. Bóg zapłać za Wasze zrozumienie i pomoc. W minionym roku z tego tytułu wpłynęło 12.520zł.
 18. Wszystkim Parafianom i obecnym gościom życzę: wszelkiej pomyślności, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień życia.

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz