Ogłoszenia Duszpasterskie na XIV niedzielę zwykłą

 

XIV Niedziela zwykła – 07.06.2019r.

 

  1. Przeżywamy wakacje i urlopy – czas odpoczynku od pracy i nauki. Pamiętajmy w tym okresie o udziale w niedzielnej Mszy Świętej. W niedziele wakacyjne od 07 lipca będzie sprawowana Msza Święta o godz. 20.00 ( nie będzie Mszy Świętej o godz. 16.00 ). W okresie wakacyjnym nie drukujemy Biuletynu Parafialnego.
  2. Bóg zapłać za ofiary dzisiaj złożone na tacę inwestycyjną. Zebrane środki przeznaczymy na trwające inwestycje w Parafii.
  3. W Naszej Parafii gościmy ks. Krzysztofa Jaworskiego TChr – duszpasterza w Barcelonie. Bóg zapłać za wygłoszone Boże Słowo i posługę w konfesjonale.
  4. Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy się modlili w intencji Członków żywego Różańca. Nabożeństwo i zmiana tajemnic Różańcowych rozpocznie się o godz. 17.00.
  5. Jutro o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie odprawiona za zmarłych z wypominek rocznych.
  6. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie intencji, które przedstawimy Matce Bożej podczas tego nabożeństwa.
  7. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00-17.30. Intencje mszalne możemy zamawiać także w zakrystii po każdej Mszy Świętej.
  8. Prasa katolicka jest do odbioru w zakrystii.
  9. Parafianom i wszystkim obecnym na niedzielnej Mszy Świętej Gościom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień życia. W naszych modlitwach prośmy o bezpieczne wakacje i urlopy dla wypoczywających.
  10. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Józefa Kuchnowskiego. Módlmy się za zmarłego parafianina; wieczny odpoczynek racz mu dać Panie

 

                                                                                                                                                                             Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                                                     proboszcz