Ogłoszenia duszpasterskie na XV niedzielę zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie

Na XV Niedzielę zwykłą – 14.06.2019r.

 

1.       Pamiętajmy w okresie wakacyjnym o udziale w niedzielnej Mszy Świętej. W niedziele wakacyjne będzie sprawowana Msza Święta o godz. 20.00 ( nie będzie Mszy Świętej o godz. 16.00 ). W  wakacje nie  drukujemy Biuletynu Parafialnego.

2.       W minioną niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 4.327zł. Zebrane środki przeznaczymy na trwające inwestycje w Parafii.

3.       W Naszej Parafii gościmy ks. Tomasza Mikulaka TChr – Dyrektora Księgarni w Poznaniu. Bóg zapłać za wygłoszone Boże Słowo i posługę w konfesjonale.  

4.       Jutro o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie odprawiona za zmarłych z wypominek rocznych.

5.       W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie intencji, które przedstawimy Matce Bożej podczas tego nabożeństwa. 

6.       Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00-17.30. Intencje mszalne możemy zamawiać także w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

7.       Prasa katolicka jest do odbioru w zakrystii.  

8.       Wszystkim obecnym na niedzielnej Mszy Świętej życzę by Pan Bóg Wam błogosławił a Matka Najświętsza otaczała Was swoją przemożną opieką. W naszych modlitwach prośmy o bezpieczne wakacje i urlopy dla wypoczywających oraz o dobrą pogodę dla rolników.

 

 

                                                                                                                                                                             Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                    proboszcz