Ogłoszenia duszpasterskie na XVI niedzielę zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie

Na XVI Niedzielę zwykłą – 21.07.2019r.

 

1.       Przeżywamy wakacje i urlopy. Pamiętajmy w tym okresie o udziale w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej. W niedziele wakacyjne będzie sprawowana Msza Święta o godz. 20.00 ( nie będzie Mszy Świętej o godz. 16.00 ). W  wakacje nie  drukujemy Biuletynu Parafialnego.

2.       W Naszej Parafii gościmy ks. Tomasza Mikulaka TChr – Dyrektora Księgarni w Poznaniu. Bóg zapłać za wygłoszone Boże Słowo i posługę w konfesjonale.  

3.       Jutro o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie odprawiona za zmarłych z wypominek rocznych.

4.       W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie intencji, które przedstawimy Matce Bożej podczas tego nabożeństwa. 

5.       Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00-17.30. Intencje mszalne możemy zamawiać także w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

6.       Prasa katolicka jest do odbioru w zakrystii.  

7.       W czwartek 25 lipca będziemy obchodzili wspomnienie św. Krzysztofa – Patrona Kierowców. W najbliższą niedzielę po każdej Mszy Świętej księża będą święcili pojazdy znajdujące się na placu kościelnym.

8.       Wszystkim obecnym na niedzielnej Mszy Świętej życzę by Pan Bóg Wam błogosławił a Matka Najświętsza otaczała Was swoją przemożną opieką. W naszych modlitwach prośmy o bezpieczne wakacje i urlopy dla wypoczywających oraz o dobrą pogodę dla rolników.

9.       W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Stanisława Michalskiego, śp. Ewę Rucką i śp. Piotr Sasa, śp. Romana Pospiesznego, śp. Edwarda Grzejszczak. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie ….

 

 

                                                                                                                                                                             Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                   proboszcz