Ogłoszenia Duszpasterskie na XX niedzielę zwykłą

 

Ogłoszenia duszpasterskie

Na XX Niedzielę zwykłą – 18.08.2019r.

 

1.       Przeżywamy wakacje i urlopy. Pamiętajmy w tym okresie o udziale w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej. W niedziele wakacyjne sprawowana jest Msza Święta o godz. 20.00 ( nie ma Mszy Świętej o godz. 16.00 ). Wszystkie informacje w gablotkach i na stronie internetowej parafii.

2.       W najbliższą niedzielę Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas będą zbierali ofiary do puszek na potrzeby dzieci rozpoczynające Nowy Rok Szkolny. Bóg zapłać za Wasze ofiary.

3.       Jutro o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Msza Święta za zmarłych z wypominek rocznych będzie odprawiona poza Naszą Parafią.

4.       W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie intencji, które przedstawimy Matce Bożej podczas tego nabożeństwa.  

5.       Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00-17.30.  Intencje mszalne możemy zamawiać także w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

6.       Prasa katolicka jest do odbioru w zakrystii. 

7.       Decyzją Przełożonych Naszego Zgromadzenia ks. Dominik Przybyszewski TChr. Z dniem 26 sierpnia zostanie przeniesiony do Parafii p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Goleniowie. Dziękczynienie za wieloletnią posługę w Naszej Parafii będzie miało miejsce dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 10.30. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy w intencjach ks. Dominika.

8.       Pragnę Wszystkim obecnym na niedzielnej Mszy Świętej życzyć udanej niedzieli . Niech Pan Bóg Wam błogosławi a Matka Najświętsza otacza Was swoją przemożną opieką. W naszych modlitwach prośmy o bezpieczne wakacje i urlopy dla wypoczywających oraz o dobrą pogodę dla rolników.

9.       W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Leszka Chełstowskiego i śp. Jerzego Wójcika. Módlmy się za zmarłych Parafian:  wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ….

 

 

                                                                                                            Ks. Piotr Kurzaj TChr

                                                                                                                 proboszcz