Ogłoszenia Parafialne na XXi niedzielę zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie

Na XXI Niedzielę zwykłą – 25.08.2019r.

 

1.       Przeżywamy wakacje i urlopy. Pamiętajmy w tym okresie o udziale w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej. W niedziele wakacyjne sprawowana jest Msza Święta o godz. 20.00 ( nie ma Mszy Świętej o godz. 16.00 ). Wszystkie informacje w gablotkach i na stronie internetowej parafii.

2.       W dzisiejszą niedzielę Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas zbierają ofiary do puszek na potrzeby dzieci rozpoczynające Nowy Rok Szkolny. Bóg zapłać za Wasze ofiary.

3.       Jutro będziemy przeżywali Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Msze Święte o godz. 7.00, 12.00, 14.00 pogrzebowa za + Ewę Bączkiewicz i o godz. 18.00.

4.       Jutro o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z wypominek rocznych.

5.       W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie intencji, które przedstawimy Matce Bożej podczas tego nabożeństwa.  

6.       Biuro Parafialne czynne od wtorku do czwartku w godz. 16.00-17.30.  W poniedziałek Biuro Parafialne nieczynne !!!. Intencje mszalne możemy zamawiać także w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

7.       Prasa katolicka jest do odbioru w zakrystii. 

8.       W najbliższą niedzielę o godz. 16.00 będzie sprawowana Msza Święta w intencji Członków Żywego Różańca. Po Mszy Świętej konferencja i zmiana tajemnic różańcowych. Taca z najbliższej niedzieli będzie przeznaczona na inwestycje w Naszej Parafii.

9.       Pragnę Wszystkim obecnym na niedzielnej Mszy Świętej życzyć udanej niedzieli . Niech Pan Bóg Wam błogosławi a Matka Najświętsza otacza Was swoją przemożną opieką. W naszych modlitwach prośmy o bezpieczne wakacje i urlopy dla wypoczywających oraz o dobrą pogodę dla rolników.

10.   W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Józefę Żebruń i śp. Joannę Piętka. Módlmy się za zmarłe Parafianki:  wieczny odpoczynek racz im dać Panie ….

 

 

                                                                                                            Ks. Piotr Kurzaj TChr

                                                                                                                      proboszcz