Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV Niedzielę zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie

Na XXV Niedzielę zwykłą – 22.09.2019r.

 

1.       Na terenie przykościelnym od kilku dni znajduje się pojemnik Caritas, do którego można wkładać czystą odzież, która jest Nam nie potrzebna.

2.       Wczoraj przed Kościołem została zamontowana nowa gablota na informacje Parafialne oraz krzyż informujący o godzinach odprawiania Mszy Świętej.

3.       Codziennie wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 zakończone okolicznościowym nabożeństwem. W czasie wystawienia jest możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

4.       Jutro o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Wyjątkowo poranna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z wypominek rocznych.

5.       We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie modlitewne Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6.       W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie intencji, które przedstawimy Matce Bożej podczas tego nabożeństwa.  

7.       Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00-17.30.  Intencje mszalne możemy zamawiać także w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

8.       Prasa katolicka jest do odbioru w zakrystii.

9.       W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.30 spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.  

10.   Zapisy na przygotowanie do bierzmowania u ks. Łukasza.

11.   Pragnę Wszystkim obecnym na niedzielnej Mszy Świętej życzyć udanej niedzieli . Niech Pan Bóg Wam błogosławi a Matka Najświętsza otacza Was swoją przemożną opieką.

12.   W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Władysławę Kubera. Módlmy się za zmarłą Parafiankę:  wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ….

                                                                                                           

                                                                                                         Ks. Piotr Kurzaj TChr

                                                                                                                 proboszcz