Ogłoszenia Parafialne na XXVI Niedzielę zwykłą

 

Ogłoszenia duszpasterskie

Na XXVI Niedzielę zwykłą – 29.09.2019r.

 

1.  We wtorek rozpoczynamy Październik – miesiąc Modlitwy Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17.30. W środy miesiąca października Różaniec o godz. 17.00 i o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Dzieci swoje nabożeństwa różańcowe będą miały w piątki o godz. 16.30 a młodzież w piątki o godz. 19.00 przy Matki Bożej przed Kościołem.

2.       Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 10.30 spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. 

3.       W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy Świętej zbieramy ofiary do puszek na potrzeby misji. Bóg zapłać za Wasze ofiary.

4.   Jutro o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Wyjątkowo Msza Święta za zmarłych z wypominek rocznych będzie odprawiona po za Parafią.

5.       We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie modlitewne Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6.   W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Nabożeństwo Godziny Świętej w czwartek rozpocznie się o godz. 17.00. W piątek Msza Święta dla dzieci o godz. 16.30 – od 16.00 spowiedź dla dzieci. Czuwanie modlitewne rozpoczniemy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. W sobotę Czuwanie Fatimskie od godz. 11.00 zakończone Mszą Świętą. W piątek księża będą odwiedzali chorych.

7.  W czwartek o godz. 18.00 Msza Święta z udziałem LSO. Po Mszy Świętej spotkanie dla Rodziców ministrantów i lektorów.

8.       Spotkanie Kręgu Biblijnego w piątek po Mszy Świętej wieczornej.

9.       Prasa katolicka jest do odbioru w zakrystii.

10. W najbliższą niedzielę o godz. 16.00 Msza Święta w intencji Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych. Zebrana taca w tą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje w Naszej Parafii – na malowanie kościoła.  

11.  Pragnę Wszystkim obecnym na niedzielnej Mszy Świętej życzyć udanej niedzieli. Niech Pan Bóg Wam błogosławi a Matka Najświętsza otacza Was swoją przemożną opieką.

                                                                                                           

                                                                                                         Ks. Piotr Kurzaj TChr

                                                                                                                 proboszcz