Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę zwykłą

 

Ogłoszenia duszpasterskie

Na XXVII Niedzielę zwykłą – 06.10.2019r.

 

1.       Przeżywamy Październik – miesiąc Modlitwy Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17.30. W środy miesiąca października Różaniec o godz. 17.00  o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Dzieci swoje nabożeństwo różańcowe wyjątkowo w tym tygodniu będą miały w piątek o godz. 17.00 a młodzież w piątki o godz. 19.00 przy kapliczce Matki Bożej przed Kościołem. Ks. Łukasz przyjmuje zapisy na zimowisko dla dzieci i młodzieży.

2.       W minioną niedzielę zebraliśmy 1.134 zł na potrzeby misji. Bóg zapłać za Wasze ofiary.

3.       Dzisiejsza taca przeznaczona zostanie na inwestycje w Naszej Parafii. Zbieramy środki na malowanie Kościoła.

4.       Jutro o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z wypominek rocznych.

5.       We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie modlitewne Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6.       Spotkanie Kręgu Biblijnego w piątek po Mszy Świętej wieczornej.

7.       Prasa katolicka jest do odbioru w zakrystii.

8.       Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 16.00 będziemy się modlili  w intencji Członków Żywego Różańca. Po Mszy Świętej, konferencja i  zmiana tajemnic różańcowych. 

9.       W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali kolejny Dzień Papieski. Po każdej Mszy Świętej będziemy zbierali ofiary na stypendia dla uzdolnionej młodzieży i dzieci. Za Wasze ofiary bardzo dziękujemy.

10.   Pragnę Wszystkim obecnym na niedzielnej Mszy Świętej życzyć udanej niedzieli . Niech Pan Bóg Wam błogosławi a Matka Najświętsza otacza Was swoją przemożną opieką.

11.   W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Andrzeja Przeradzkiego, śp. Jadwigę Wojciechowską, śp. Jolantę Kaczmarek, śp. Czesławę Liszkiewicz. Módlmy się za zmarłych Parafian:  wieczny odpoczynek racz im dać Panie ….

                                                                                                           

                                                                                                         Ks. Piotr Kurzaj TChr

                                                                                                                 proboszcz