Ogłoszenia Parafialne na XXVIII Niedzielę zwykłą

 

Ogłoszenia duszpasterskie

Na XXVIII Niedzielę zwykłą – 13.10.2019r.

 

1.     Przeżywamy Październik – miesiąc Modlitwy Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17.30. W środy miesiąca października Różaniec o godz. 17.00  o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Dzieci swoje nabożeństwo różańcowe mają w piątek o godz. 16.30 a młodzież w piątek o godz. 19.00 przy kapliczce Matki Bożej przed Kościołem. Ks. Łukasz przyjmuje zapisy na zimowisko dla dzieci i młodzieży.

2.  Dzisiaj przeżywamy XIX Dzień Papieski. Po każdej Mszy Świętej zbieramy ofiary na stypendia dla uzdolnionej młodzieży i dzieci. Za Wasze ofiary bardzo dziękujemy.

3.   Na ławkach wyłożyliśmy kartki na Wypominki Listopadowe. Bardzo proszę, by czytelnie wypisywać imiona i nazwiska osób, za które będziemy się modlili. Nabożeństwa wypominkowe będą się odbywały każdego dnia miesiąca Listopada o godz. 17.30.

4.       W minioną niedzielę zebraliśmy 4.958 zł na inwestycje w Naszej Parafii. Bóg zapłać za Wasze ofiary.

5.       Jutro o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Poranna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z wypominek rocznych.

6.  Jutro będziemy przeżywali Dzień Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela. Wszystkich nauczycieli, Wychowawców i Pracowników Oświaty zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00. Po Liturgii spotkanie w Domu Parafialnym.

7.       Prasa katolicka jest do odbioru w zakrystii. Jest do nabycia nowy numer MIŁUJCIE SIĘ.

8.   W najbliższą niedzielę będą rozprowadzane wianki na groby oraz znicze. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na funkcjonowanie Duszpasterstwa dzieci w Naszej Parafii.

9.       31 października-w czwartek będzie miał miejsce w Naszej Parafii Bal Wszystkich Świętych. O godz. 16.30 Nabożeństwo Różańcowe w kościele. Po nabożeństwie zabawa w Domu Parafialnym. Mamy prosimy o upieczenie ciasta. Kontakt z ks. Łukaszem.

10.  Pragnę Wszystkim obecnym na niedzielnej Mszy Świętej życzyć udanej niedzieli . Niech Pan Bóg Wam błogosławi a Matka Najświętsza otacza Was swoją przemożną opieką.

11. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Wandę Sobczak, śp. Stanisława Malczewskiego, śp. Kazimierę Saczuk. Módlmy się za zmarłych Parafian:  wieczny odpoczynek racz im dać Panie ….

                                                                                                           

                                                                                                         Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                 proboszcz