Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX niedzielę zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie

Na XXIX Niedzielę zwykłą – 20.10.2019r.

 

1.       Przeżywamy Październik – miesiąc Modlitwy Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17.30. W środy miesiąca października Różaniec o godz. 17.00  o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Dzieci swoje nabożeństwo różańcowe mają w piątek o godz. 16.30 a młodzież w piątek o godz. 19.00 przy kapliczce Matki Bożej przed Kościołem. Ks. Łukasz przyjmuje zapisy na zimowisko dla dzieci i młodzieży.

2.       Pragnę poinformować, że nowym Kościelnym został Pan Tomasz Ulatowski, który od wielu lat troszczy się wraz z innymi Panami o porządek na terenie przykościelnym. Życzę Panu Tomaszowi wszelkich potrzebnych łask w pełnieniu funkcji Kościelnego.

3.       W minioną niedzielę zebraliśmy 1.967 zł. na stypendia dla uzdolnionej młodzieży i dzieci. Za Wasze ofiary bardzo dziękujemy.

4.    Na półce z tyłu Kościoła znajdują się kartki na Wypominki Listopadowe. Bardzo proszę, by czytelnie wypisywać imiona i nazwiska osób, za które będziemy się modlili. Nabożeństwa wypominkowe będą się odbywały każdego dnia miesiąca Listopada o godz. 17.30. W niedziele miesiąca Listopada Różaniec za zmarłych na Cmentarzu w Zdrojach o godz. 15.00.

5.    Jutro o godz. 17.30 Nabożeństwo Wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z wypominek rocznych.

6.       Prasa katolicka jest do odbioru w zakrystii. Jest do nabycia nowy numer MIŁUJCIE SIĘ.

7.   W dzisiejszą niedzielę są rozprowadzane wianki na groby oraz znicze. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na funkcjonowanie Duszpasterstwa dzieci w Naszej Parafii.

8.     31 października – w czwartek będzie miał miejsce w Naszej Parafii Bal Wszystkich Świętych. O godz. 16.30 Nabożeństwo Różańcowe w kościele. Po nabożeństwie zabawa w Domu Parafialnym. Mamy prosimy o upieczenie ciasta. Kontakt z ks. Łukaszem.

9.       Niech wszystkim Parafianom i obecnym na niedzielnej Mszy Świętej gościom  Pan Bóg  błogosławi a Matka Najświętsza otacza Was swoją przemożną opieką. Życzymy Wszystkim Parafianom udanej Niedzieli.

                                                                                                           

                                                                                                         Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                 proboszcz