Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXI Niedzielę zwykłą

XXXI Niedziela w ciągu roku – 03.11.2019r.

 

1.       Przeżywamy Listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Nabożeństwa Wypominkowe w kościele codziennie o godz. 17.30. W wyjątkiem będzie środa nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.00 i o godz. 17.30 Nowenna do NMP. W niedziele miesiąca listopada spotykać się będziemy na modlitwie Różańcowej na Naszym Cmentarzu o godz. 15.00.

2.       W Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Warunki odpustu to: stan łaski uświęcającej, nawiedzenie cmentarza lub kościoła, modlitwa
w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego. Każdego dnia oktawy można uzyskać odpust zupełny za jednego zmarłego.

3.       Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną. Zebrane środki przeznaczymy na malowanie Kościoła.

4.       Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00-17.30. Intencje mszalne możemy zamawiać także w zakrystii.

5.       Prasę katolicką możemy odebrać w zakrystii.

6.       W dzisiejszą niedzielę o godz. 16.00 Msza Święta w intencji członków Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 19.00 w Naszym Kościele będą miały miejsce Zaduszki Muzyczne. Podczas tego nabożeństwa będziemy się modlili za wszystkich bliskich Nam zmarłych. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

7.       Parafia św. Ottona w Pyrzycach organizuje 11 dniową pielgrzymkę do Rumunii, Czech, Słowacji i Węgier. Termin od 16-26 czerwca. Koszt 2.850 zł. + 100 Euro. Zapisy w zakrystii. Szczegóły pielgrzymki w gablocie przed kościołem.

8.       Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia. Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej  i wszelkiej pomyślności.  

9.       W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Hannę Wieliczko. Módlmy się za zmarłego Parafianina: wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

 

                                                                                                        Ks. Piotr Kurzaj TChr

                                                                                                                 proboszcz