Ogłoszenia Parafialne na XXXII Niedzielę zwykłą

XXXII Niedziela w ciągu roku – 10.11.2019 r.

 

1.  Przeżywamy Listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Nabożeństwa Wypominkowe w kościele codziennie o godz. 17.30. Wyjątkiem będzie środa, w tym dniu nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.00 i o godz. 17.30 Nowenna do NMP. W niedziele miesiąca listopada spotykamy się  na modlitwie Różańcowej na Naszym Cmentarzu o godz. 15.00.

2.   W minioną niedzielę zebraliśmy 4.842 zł. na tacę inwestycyjną. Zebrane środki przeznaczymy na malowanie Kościoła.

3.    Wzorem lat ubiegłych na ławkach wyłożyliśmy kartki na wypominki roczne. Proszę czytelnie wypisać imiona i nazwiska osób, za które w każdy poniedziałek będziemy odmawiali różaniec oraz będzie za nich odprawiana Msza Święta.

4.       Jutro przeżywać będziemy 101 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Msze Święte w Naszym Kościele o godz. 7.00, 10.00 – Uroczysta w intencji Naszej Ojczyzny i o godz. 18.00. Po Mszy Św. o godz. 10.00 przejdziemy pod obelisk znajdujący się na Rondzie Ułanów Podolskich. W tym miejscu okolicznościowe przemówienia, modlitwa i złożenie wieńców. Po uroczystościach przy Obelisku przejdziemy na teren Szkoły Podstawowej nr 65 na Festyn. Szczegóły uroczystości na plakacie w kruchcie kościoła i w gablocie przed kościołem.

5.       Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne od wtorku do czwartku od godz. 16.00-17.30. Intencje mszalne możemy zamawiać także w zakrystii.

6.       Prasę katolicką możemy odebrać w zakrystii.

7.    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia. Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej  i wszelkiej pomyślności.  

 

                                                                                                        Ks. Piotr Kurzaj TChr

                                                                                                                 proboszcz