Ogłoszenia Parafialne na XXXIII Niedzielę zwykłą

XXXIII Niedziela w ciągu roku – 17.11.2019 r.

 

1.       Przeżywamy Listopad – miesiąc szczególnych modlitw w intencji zmarłych. Nabożeństwa Wypominkowe w kościele codziennie o godz. 17.30. W środy Wypominki o godz. 17.00.      W niedziele miesiąca listopada spotykamy się na modlitwie Różańcowej na Naszym Cmentarzu w Zdrojach o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2.       Na półce z tyłu kościoła znajdują się kartki na wypominki roczne. Prosimy o czytelne wypisywanie imion i nazwisk osób za które będziemy się modlili przez cały rok ( w każdy poniedziałek ).

3.       Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.30. Intencje mszalne możemy zamawiać także w zakrystii.

4.       Prasę katolicką możemy odebrać w zakrystii.

5.       W  najbliższą Niedzielę 25 listopada będziemy przeżywali Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. To Święto patronalne Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Księża i bracia z tej wspólnoty zakonnej posługują w Naszej Parafii od czasów powojennych. W tym dniu po wieczornej Mszy Świętej będzie miała miejsce Cecyliada – występ śpiewających w Parafii zespołów i Chóru Parafialnego. Po Koncercie zapraszam wszystkich do świętowania w Domu Parafialnym. Po każdej Mszy Świętej będziemy zbierali ofiary do puszek na Nasze Seminarium Duchowne w Poznaniu. Bóg zapłać za Wasze ofiary.

6.       Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia. Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej  i wszelkiej pomyślności.  

7.       W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Lecha Tomaszewskiego, śp. Marię Kaca, śp. Andrzeja Rosołek, śp. Czesławę Malczewską. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie…..

 

                                                                                                       

                                                                                                        Ks. Piotr Kurzaj TChr

                                                                                                                 proboszcz