Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę zwykłą 26.01.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

   Na III Niedzielę zwykłą – 26.01.2020 r.

 

 

1.       W Naszej Parafii gościmy Ekonoma Generalnego  Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej ks. Zbigniewa Kutnika. W dniu wczorajszym ks. Ekonom kolędował na Naszej Plebanii. Bóg zapłać za pomoc w Naszej Parafii.

2.       Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 będzie śpiewał chór Vox Cordis, którego dyrygentem jest Pan Krzysztof Krzemień.

3.       Jutro nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.30. Msza Święta za zmarłych z wypominek rocznych będzie odprawiona o godz. 7.00.

4.       W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  Zapraszamy do modlitwy.  

5.       W tym tygodniu będziemy przeżywali I sobotę miesiąca. Czuwanie fatimskie o godz. 11.00 zakończone Mszą Świętą.  Ks. Proboszcz w sobotę będzie odwiedzał chorych.

6.       Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00-17.30. Intencje Mszalne możemy zamówić po każdej Mszy Świętej w Zakrystii.

7.       Prasa katolicka jest do odbioru w zakrystii.

8.       W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Podczas każdej Mszy Świętej obrzęd poświęcenia gromnic. Prosimy przynieść gromnice na Msze Świętą. Podczas Mszy Świętej o godz. 16.00 będziemy się modlili w intencji Osób Życia Konsekrowanego z Naszej Parafii. Taca z najbliższej niedzieli będzie przeznaczona na inwestycje w Naszej Parafii.

9.       Parafia organizuje na przełomie sierpnia i września pielgrzymkę na Podlasie i na Litwę. Szczegóły w gablocie przed kościołem. Zapisy w zakrystii.

10.   Wszystkim obchodzącym w rozpoczętym tygodniu imieniny, urodziny i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności.   

11.   W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Stanisława Maciszewskiego, śp. Witalisa Kanię i śp. Martę Konieczną. Módlmy się za zmarłych parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

 

 

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                                             proboszcz