Ogłoszenia Parafialne na V Niedzielę zwykłą 09.02.2020 r.

   Na V Niedzielę zwykłą – 09.02.2020 r.

 

 

1.  W Naszej Parafii gościmy ks. Grzegorza Kurzaja SCJ. Bóg zapłać za wygłoszone Słowo Boże i duszpasterską pomoc.   

2.       W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 5.378 zł. a do puszek na Zakony Klauzurowe  987 zł. Bóg zapłać za Wasze ofiary.

3.      Jutro nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.30. Msza Święta za zmarłych z wypominek rocznych zostanie odprawiona o godz. 7.00.

4.       We wtorek będziemy przeżywali Światowy Dzień Chorego. Msza Święta w intencji Chorych i Starszych zostanie odprawiona o godz. 11.00. Podczas Mszy Świętej będzie udzielany Sakrament Chorych. Prosimy o przywiezienie Chorych do Kościoła na Mszę Świętą.

5.       W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  Prosimy o wypisywanie intencji na kartkach, które znajdują się na półce z tyłu kościoła. Zapraszamy do modlitwy.   

6.   Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00-17.30. Intencje Mszalne możemy zamówić po każdej Mszy Świętej w Zakrystii.

7.   Parafia organizuje na przełomie sierpnia i września pielgrzymkę na Podlasie i na Litwę. Szczegóły w gablocie przed kościołem. Zapisy w zakrystii.

8.    Uroczystość I Komunii Świętej będzie miała miejsce 17 maja na Mszy Świętej o godz. 10.30 i 12.00 a Rocznica I Komunii Świętej 7 czerwca na Mszy Świętej o godz. 10.30. Bierzmowanie 25 kwietnia o godz. 18.00. Proszę o modlitwę w intencji przygotowujących się do przyjęcia tych sakramentów i ich Rodziców.

9.   W soboty Wielkiego Postu o godz. 10.00-14.30 będzie miała miejsce Szkoła Biblijna. Szczegóły będą podane w najbliższą niedzielę.

10.   Prasa katolicka jest do odbioru w zakrystii.

11. Wszystkim obchodzącym w rozpoczętym tygodniu imieniny, urodziny i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności. W piątek rozpoczęły się ferie dla Dzieci i Młodzieży. Życzymy wszystkim  udanego odpoczynku i bezpiecznego powrotu do domu.

12.   W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Antoniego Bala. Módlmy się za zmarłego parafianina: wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

 

 

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                                            proboszcz