Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę zwykłą 16.02.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

   Na VI Niedzielę zwykłą – 16.02.2020 r.

 

 

1.       W Naszym województwie dzieci i młodzież szkolna przeżywają ferie zimowe. Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku. 

2.       Jutro nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.30. Msza Święta za zmarłych z wypominek rocznych zostanie odprawiona o godz. 18.00.

3.       W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  Prosimy o wypisywanie intencji na kartkach, które znajdują się na półce z tyłu kościoła. Zapraszamy do modlitwy.   

4.       Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00-17.30. Intencje Mszalne możemy zamówić po każdej Mszy Świętej w Zakrystii.

5.       Parafia organizuje na przełomie sierpnia i września pielgrzymkę na Podlasie i na Litwę. Szczegóły w gablocie przed kościołem. Zapisy w zakrystii.

6.       Osoby chcące należeć do Żywego Różańca proszone są o zapisywanie się w zakrystii lub do Pani Marii Stopczyk.  

7.       Osoby dorosłe pragnące przystąpić do Sakramentu Bierzmowania proszone sa o zgłoszenie się w Biurze Parafialnym.

8.       W soboty Wielkiego Postu o godz. 10.00-14.30 będzie miała miejsce Szkoła Biblijna. Szczegóły będą podane w najbliższą niedzielę.

9.       Kurs przedmałżeński dla przygotowujących się przyjęcia Sakramentu Małżeństwa będzie miał miejsce w soboty Wielkiego Postu w salce przy Biurze Parafialnym o godz. 19.00.

10.   Prasa katolicka jest do odbioru w zakrystii.

11.   Wszystkim obchodzącym w rozpoczętym tygodniu imieniny, urodziny i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności. W Naszych modlitwach pamiętajmy o wypoczywających.

 

 

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                                              proboszcz