Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu 15.03.2020 r.

III Niedziela Wielkiego Postu  – 15.03.2020 r.

 

1.       Przeżywamy Wielki Post – czas Naszego nawracania i powrotu do Pana Boga. W piątki Droga Krzyżowa o godz.11.30, i o godz. 18.45 dla młodzieży i dorosłych. Nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 16.30 !!! Nabożeństwo Gorzkich Żali  z kazaniem Pasyjnym w niedziele o godz. 17.00.    Do wspólnej modlitwy bardzo serdecznie zapraszamy.

2.       Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 17.00 zakończona okolicznościowym nabożeństwem. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3.       W poniedziałek Nabożeństwo Wypominkowe o godz. 17.30. Wieczorna Msza Święta będzie odprawiona za zmarłych z wypominek rocznych. 

4.       W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Bardzo prosimy o wypisywanie intencji, które będziemy polecali Bożej Matce podczas tego Nabożeństwa.

5.       Biuro Parafialne w najbliższym tygodniu będzie czynne w poniedziałek i w  czwartek od godz. 16.00-17.30.

6.       Prasę katolicką można odebrać w zakrystii.

7.       Zawieszamy do końca miesiąca pomoc w rozliczaniu PIT.

8.       Parafianom, obecnym gościom i wszystkim Paniom z okazji ich święta życzymy: wszelkiej pomyślności, Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz owocnego przeżycia Wielkiego Postu.

9.       W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Kazimierza Bagińskiego i śp. Henryka Cygę. Módlmy się za zmarłych parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie ….

 

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                                 proboszcz