Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu 22.03.2020

IV Niedziela Wielkiego Postu  – 22.03.2020 r.

 

1.       Przeżywamy Wielki Post – czas Naszego nawracania i powrotu do Pana Boga. W piątki Droga Krzyżowa o godz.11.30, i o godz. 18.45 dla młodzieży i dorosłych. Nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 16.30 !!! Nabożeństwo Gorzkich Żali  z kazaniem Pasyjnym w niedziele o godz. 17.00.    Do wspólnej modlitwy bardzo serdecznie zapraszamy.

2.      Na terenie całego kraju został ogłoszony Stan Epidemii. W Naszej Parafii są zawieszone zajęcia wszystkich grup duszpasterskich. Nieczynna jest także siłownia i sala do gry w tenisa stołowego.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 17.00 zakończona okolicznościowym nabożeństwem. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4.       W poniedziałek Nabożeństwo Wypominkowe o godz. 17.30. Wieczorna Msza Święta będzie odprawiona za zmarłych z wypominek rocznych. 

5.       W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego 25 marca będziemy obchodzili Dzień Świętości Życia. Podczas wieczornej Mszy Świętej będzie obrzęd podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. O godz. 17.30 rozpoczniemy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6.       Biuro Parafialne w najbliższym tygodniu będzie czynne w poniedziałek i w  czwartek od godz. 16.00-17.30.

7.       Prasę katolicką można odebrać w zakrystii. Kolportaż Gościa Niedzielnego zawieszony do odwołania.

8.       Zawieszamy do końca miesiąca pomoc w rozliczaniu PIT.

9.       Parafianom, obecnym gościom życzymy wszelkiej pomyślności, Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz owocnego przeżycia Wielkiego Postu.

 

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                              proboszcz