Ogłoszenia Duszpasterskie na XII Niedzielę zwykłą 21.06.2020 r.

XII Niedziela zwykła – 21.06.2020 r.

 

1.       Przeżywamy Czerwiec – miesiąc poświęcony czci Jezusowemu Sercu. Śpiew Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.45. W najbliższą sobotę śpiew Litanii po Mszy Świętej wieczornej ( ślub ). Zapraszam do wspólnej modlitwy.

2.       W poniedziałek o godz. 17.30 Nabożeństwo Wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z Wypominek Rocznych.

3.       W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.

4.       Biuro parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 – 17.30. Intencje Mszalne możemy zamawiać w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

5.       Prasę katolicką prosimy odebrać w zakrystii. Jest do nabycia nowy numer Miłujcie się.  

6.       W dzisiejszą niedzielę Członkowie Parafialnej Caritas zbierają po każdej Mszy Świętej ofiary do puszek na letni wypoczynek dla dzieci z ubogich rodzin. Bóg zapłać za Wasze ofiary. 

7.       Obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy został oddany do renowacji. W każdą środę podczas Mszy Świętej zbieramy ofiary na ten cel.

8.       W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejny Koncert Grunebergowski. Początek koncertu o godz. 19.00. Wstęp wolny. Zapraszamy do wysłuchania koncertu.

9.       Wszystkim obecnym na niedzielnej Mszy Świętej życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień życia.   

10.   W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Helenę Śleboda, śp. Annę Kubicką, śp. Marcina Molo, śp. Józefa Dziechciowskiego, śp. Lucynę Faryniarz. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

 

                                                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                             Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                            proboszcz