Ogłoszenia Duszpasterskie na XIII Niedzielę zwykłą 28.06.2020 r.

XIII Niedziela zwykła – 28.06.2020 r.

 

1.  We wtorek kończymy Czerwiec – miesiąc poświęcony czci Jezusowemu Sercu. Śpiew Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.45. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

2.       W miniony piątek dzieci i młodzież zakończyli Rok Szkolny. Życzę wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji.

3.     W poniedziałek o godz. 17.30 Nabożeństwo Wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z Wypominek Rocznych.

4.      W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.

5.    Biuro parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 – 17.30. Intencje Mszalne możemy zamawiać w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

6.       Prasę katolicką prosimy odebrać w zakrystii. Jest do nabycia nowy numer Miłujcie się.  

7.   W minioną niedzielę Członkowie Parafialnej Caritas zebrali 718 zł. na letni wypoczynek dla dzieci z ubogich rodzin. Bóg zapłać za Wasze ofiary.

8.    W dzisiejszą niedzielę odbędzie się kolejny Koncert Grunebergowski. Początek koncertu o godz. 19.00. Wstęp wolny. Zapraszamy do wysłuchania koncertu.

9.    W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela miesiąca. Nabożeństwo Godziny Świętej w czwartek od godz. 17.00. W piątek czuwanie modlitewne od godz. 21.00 zakończone Mszą Świętą o godz. 23.00. W sobotę Czuwanie Fatimskie od godz. 11.00 zakończone Mszą Świętą o godz. 12.00. W niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy się modlili z Członków Żywego Różańca i ich najbliższych. Konferencja i zmiana tajemnic różańcowych rozpocznie się o godz. 17.00. Taca z najbliższej niedzieli będzie przeznaczona na inwestycje w Naszej Parafii.

10.  Od najbliższej niedzieli nie będzie mszy Świętej o godz. 16.00. Wieczorna msza Święta będzie sprawowana o godz. 20.00. W okresie wakacyjnym nie będzie drukowany Biuletyn Parafialny.

11.   Wszystkim obecnym na niedzielnej Mszy Świętej życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień życia.   

 

                                                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                             Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                           proboszcz