Ogłoszenia Duszpasterskie na XIV Niedzielę zwykłą 05.07.2020 r.

XIV Niedziela Zwykła – 05.07.2020 r.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy w poniedziałek – bł. Marie Teresę Ledóchowską, w środę św. Jana z Dukli, a w sobotę święto św. Benedykta Opata – Patrona Europy.
  2. W poniedziałek o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z wypominek rocznych.
  3. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
  4. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 – 17.30. Intencje Mszalne możemy zamawiać w zakrystii po każdej Mszy Świętej.
  5. Prasę katolicką prosimy odebrać w zakrystii. Jest do nabycia nowy numer Miłujcie się.
  6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  7. Od pierwszej niedzieli lipca do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie Mszy Świętej o godz. 16.00. Dodatkowa Msza Święta sprawowana jest o godz. 20.00.
  8. W okresie wakacyjnym nie będzie drukowany Biuletyn Parafialny.
  9. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień i wstawiennictwa świętych patronów.

Ks. Piotr Kurzaj TChr.