Ogłoszenia Duszpasterskie na XVI Niedzielę zwykłą 19.07.2020 r.

XVI Niedziela Zwykła – 19.07.2020 r.

 

  1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy – w środę święto św. Marii Magdaleny, w czwartek święto św. Brygidy współpatronki Europy a w sobotę święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa – Patrona Kierowców. W następną niedzielę po każdej Mszy Świętej będziemy modlili się za kierowców i święcili pojazdy znajdujące się na placu kościelnym.
  2. W poniedziałek o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z wypominek rocznych.
  3. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
  4. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 – 17.30. Intencje Mszalne możemy zamawiać w zakrystii po każdej Mszy Świętej.
  5. Prasę katolicką prosimy odebrać w zakrystii. Jest do nabycia nowy numer Miłujcie się.
  6. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień i wstawiennictwa świętych patronów. W naszych modlitwach prośmy też o bezpieczne wakacje i urlopy dla wypoczywających oraz o dobrą pogodę dla rolników.

                                                                                                                                                                            Ks. Piotr Kurzaj TChr.

               proboszcz