Ogłoszenia Parafialne na XXI Niedzielę zwykłą 23.08.2020 r.

XXI
Niedziela Zwykła – 23.08.2020 r.

 

 1. Przeżywamy wakacje i urlopy. Pamiętajmy sami i zachęcajmy innych do udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej.
 2. Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 podziękujemy ks. Henrykowi Zasiurze TChr. Za posługę w Naszej Parafii. Ks. Henryk od 1 września będzie Przełożonym w Domu Rekolekcyjno-pielgrzymkowym w Częstochowie. W nowym miejscu posługiwania
  życzymy obfitości Bożych darów i opieki Matki Bożej.
 3. Brat Jerzy Stawarz jutro będzie obchodził swoje imieniny. Za posługę Brata wśród Nas podziękujemy podczas Mszy Świętej o godz. 18.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 4. W poniedziałek o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z wypominek rocznych.
 5. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
 6. W środę przeżywać będziemy Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Msze Święte w Naszym Kościele będą sprawowane o godz. 7.00, 12.00 i 18.00. Zapraszamy do modlitwy.
 7. Biuro Parafialne czynne w poniedziałek, wtorek i w czwartek w
  godz. 16.00 – 17.30.  W środę Biuro Parafialne nieczynne. Intencje Mszalne możemy zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
 8. Prasę katolicką prosimy odebrać w zakrystii.
 9. W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy Świętej zbieramy ofiary do
  puszek na poszkodowanych podczas wybuchu w Bejrucie. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
 10. Duszpasterstwo dzieci zaprasza dzieci, rodziców i dziadków na rajd
  po Puszczy Bukowej połączone z grą i zabawą. Początek o godz. 10.00 na placu przed kościołem, przejście na Polanę Słoneczną. Każdy uczestnik spotkania zabiera prowiant we własnym zakresie.
 11. Decyzją Przełożonych Naszego Zgromadzenia ks. Piotr Kurzaj TChr. – Proboszcz. został powołany na stanowisko Proboszcza Parafii p.w. św. Ottona w Pyrzycach. Mszę Świętą dziękczynną odprawię w najbliższą niedzielę 30 sierpnia o godz. 12.00. Zapraszam do  wspólnej modlitwy. Na półce z tyłu kościoła znajdują się kartki na których spisano co udało się zrobić przez minione 4 lata.
 12. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień i wstawiennictwa świętych patronów. W naszych modlitwach w sposób szczególny pamiętajmy o Bracie Jerzym. Prośmy także o bezpieczne wakacje i urlopy dla wypoczywających oraz o dobrą pogodę dla rolników.

 

 

 

                                                                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                             Ks.
Piotr Kurzaj TChr.

 

                                                                                                                                              proboszcz