Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXII niedzielę zwykłą 08.11.2020r.

XXXII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A  08.11. 2020 r.

        W związku z pozytywnym wynikiem na obecność COVID  dwóch mieszkańców plebani, którzy od 9 dni przebywają w samoizolacji, pozostali księża ze względów bezpieczeństwa i w trosce o wiernych, choć nie wykazują objawów i nie mieli kontaktu przez ostatnie dni z zakażonymi, poddają się kwarantannie. W związku z tym, że Msze św. nabożeństwa i spowiedź sprawowane będą przez księdza z poza parafii, dotychczasowy porządek zostaje zmieniony:

  1. Msze św.

w niedziele  o godz. 7: 00; 9:00; 10:30; 12:00; 14:00; 16:00; 18:00
od poniedziałku do soboty o godz. 18:00

  1. Spowiedź św.

w niedziele 30 minut przed Mszą św.
od poniedziałku do soboty od godz. 17.00 do 17.30

  1. Nabożeństwa za zmarłych

w niedziele o godz. 17.30 różaniec za zmarłych w kościele
od poniedziałku do soboty o godz. 17:30 nabożeństwo z wypominkami

  1. Biuro parafialne nieczynne.

W nagłych i losowych sytuacjach prosimy podejść do księdza bezpośrednio po wieczornej Mszy do zakrystii, lub o kontakt telefoniczny.

  1. Intencje mszalne

Wszystkie intencje przyjęte na dany dzień zostaną odprawione w danym dniu. Jedna w kościele, a pozostałe w kaplicy na plebani przez księży przebywających na kwarantannie. Które intencje zostaną odprawione w kościele , a które w kaplicy zostało zaznaczone w zwyczajowo zamieszczanym grafiku.

  1. Liczba wiernych na jednym nabożeństwie

Informujemy, że od 07.11 na jednym nabożeństwie w naszym kościele może przebywać 24 osoby


           Wszystkie te zmiany obowiązywać będą prawdopodobnie do 16.11.2020. Wszystkie istotne informacje przekazywane będą w kościele, na parafialnej stronie i parafialnym  profilu facebook. Za wszelkie zmiany i utrudnienia przepraszamy i prosimy o zrozumienie i modlitwę

ks. Jerzy Senderek SChr
proboszcz