Koncert Grünebergowski „Bohaterom Grudnia 70” – zapowiedz w Polskim Radio

                W najbliższą niedzielę, 13 grudnia w Kościele pw. św Ducha w Szczecinie-Zdrojach odbędzie się ostatni w tym roku Koncert Grünebergowski zatytułowany „Perły muzyki kościelnej”. W tym wyjątkowym spotkaniu, dedykowanym Bohaterom Grudnia 70, wezmą udział uczestnicy i świadkowie tamtych tragicznych wydarzeń – członkowie Stowarzyszenia Społecznego Grudzień 70-Styczeń 71. Podczas koncertu, który poprowadzi dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie – Andrzej Oryl, hołd Im oddadzą studenci Akademii Sztuki w Szczecinie. Partnerem wydarzenia jest Radio Szczecin. Początek koncertu o godzinie 19. W związku z pandemią Covid-19, podczas wydarzenia obowiązywać będą wszystkie zarządzenia i zalecenia wydane przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny w sprawie organizacji mszy w kościołach. Liczba miejsc ograniczona.

1. Emisja: 11.12.2020 (piątek) o godz. 16.05 – Radio Szczecin, magazyn „Wszystko na gorąco”:
Koncert dedykowany Bohaterom Grudnia 70

2. Emisja: 13.12 2020 (niedziela) od godz. 7.00 – Radio Szczecin, wiadomości/dzienniki 

https://radioszczecin.pl/4,416364,koncert-grznebergowski-dedykowany-bohaterom-grud