Ogłoszenia Duszpasterskie na I niedzielę zwykłą 10.01.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 
NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 
10.01.2021 r

 

1.Niedziela Chrztu pańskiego jest doskonałą okazją do wyrażenia wdzięczności Bogu za dar tego sakramentu. W duchu wdzięczności pamiętajmy także w modlitwach o naszych rodzicach, rodzicach chrzestnych i szafarzach naszego chrztu. Pamiętajmy także o zobowiązaniach jakie spoczywają na nas w wyniku przyjętego chrztu.

2.Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 3 i 4. Za tych zmarłych o 18.00 odprawiona będzie Msza św. Można jeszcze składać kartki na wypominki roczne. W zakrystii są one dostępne.

3.Od poniedziałku do soboty, przez cały styczeń  odprawiane są o godz. 19.00 Msze św. kolędowe, z prośbą o błogosławieństwo Boże w nowym roku dla mieszkańców poszczególnych ulic. Msze są odprawiane wg podanego już wcześniej grafiku.

4.Po świątecznych zmianach powracamy do stałego grafiku nabożeństw tygodniowych. Przypominam jednocześnie, że  od czwartku wprowadziliśmy  nabożeństwo do Świętego Józefa.

5.W minionym tygodniu do wieczności odeszli Józef Brzozkowski, Barbara Wendland, Jan Masłowski i Janina Sobolewska.  Módlmy się za zmarłych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

    Wszystkim na ten nadchodzący tydzień  życzymy wielu Bożych Łask.

Jerzy Senderek TChr
proboszcz