Ogłoszenia Duszpasterskie na II niedzielę zwykłą 17.01.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
II NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO ROK B   
17.01.2021 r

  1. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 5,6,7. Za tych zmarłych o 18.00 odprawiona będzie Msza św. Można jeszcze składać kartki na wypominki roczne. W zakrystii są one dostępne.
  2. Od poniedziałku do soboty, przez cały styczeń odprawiane są o godz. 19.00 Msze św. kolędowe, z prośbą o błogosławieństwo Boże w nowym roku dla mieszkańców poszczególnych ulic. Msze są odprawiane wg podanego już wcześniej grafiku.
  3. Wielokrotnie w swoim kapłańskim życiu spotykam się z prośbą o modlitwę. W związku z tym chcę założyć w parafii Modlitewną Grupę wsparcia którą nazwałem ,,POGOTOWIE MODLITEWNE” . Na czym to polega? Na odmówieniu jednej, dowolnej dziesiątki różańca w konkretnej intencji, którą chętni do podjęcia tej inicjatywy otrzymają sms -em na swój telefon. Jeśli ktoś chce należeć do naszej parafialnej, modlitewnej grupy wsparcia i poświęcić chwilę czasu aby wesprzeć swoją modlitwą kogoś kto bardzo tego potrzebuje,  proszę o zgłoszenie się i podanie swojego nr  telefonu. Pamiętajmy, dziś my modlimy się w konkretnej ważnej dla kogoś intencji, kiedyś inni mogą się modlić w naszej ważnej intencjach. Zachęcamy by podaruj komuś trochę swojej modlitwy. Natomiast osoba która chce prosić o wsparcie modlitewne w WAŻNEJ INTENCJI proszona jest o przekazanie tej intencji telefonicznie bądź osobiście proboszczowi.
  4. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Zofia Urbaniak, Krzysztof Majchrzak, Leokadia Iwancz , Wacław Warlikowski. Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia i zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej. Módlmy się teraz wspólnie za zmarłych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

      Wszystkim na ten nadchodzący tydzień  życzymy wielu Bożych Łask.

Jerzy Senderek TChr
proboszcz