Ogłoszenia Duszpasterskie na III niedzielę zwykłą 24.01.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO ROK B

24.01.2021 r

  1. W kruchcie zostało zamontowane urządzenie do bezdotykowego korzystania z wody święconej.
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 8,9. Za tych zmarłych o 18.00 odprawiona będzie Msza św. Można jeszcze składać kartki na wypominki roczne. W zakrystii są one dostępne.
  3. Od poniedziałku do soboty, odprawiane są o godz. 19.00 Msze św. kolędowe, z prośbą o błogosławieństwo Boże w nowym roku dla mieszkańców poszczególnych ulic. Grafik według jakiego odprawiane są Msze św. wywieszony jest w gablotach. Zachęcam by może zabrać taki pakiet kolędowy dla kogoś kto nie może przyjść na Msze, a z kim mamy kontakt.
  4. Za tydzień po Mszach zbierana będzie ofiara do puszek w ramach wsparcia Chorwacji po trzęsieniu ziemi jakim ten kraj został dotknięty.
  5. Dziękuję za podjecie zaproszenia do parafialnej modlitewnej grupy wsparcia ,,POGOTOWIE MODLITEWNE” i poświęcić chwilę czasu aby wesprzeć swoją modlitwą kogoś kto bardzo tego potrzebuje. Choć jest to już liczna grupa, zachęcam nadal do jej zasilenia. Pamiętajmy modlitwa ma wielką moc. Szczegóły są zamieszczone na naszej parafialnej stronie i na fb.

                                                        Jerzy Senderek TChr
proboszcz