Ogłoszenia Duszpasterskie na IV niedzielę zwykłą 31.01.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO ROK B
31.01.2021 r

 

  1. Zakończyliśmy Msze św. odprawiane w intencji rodzin naszej parafii. Dziękuję za podjęcie zaproszenia i za wspólną modlitwę. Na stolikach wyłożone są jeszcze foldery i woda święcona. jeśli ktoś nie był na takiej Mszy, może dzisiaj zabrać taki pakiet i poświęcić swoje mieszkanie. Można zabrać dla kogoś kto nie może być w kościele i przekazać. Dziękuję za ofiary składane przy tej okazji. Dzięki tym ofiarą udało się spłacić kolejne 5000 PLN kredytu zaciągniętego na remont naszego instrumentu. Pozostałe środki przeznaczone będą na prace remontowe kaplicy na w naszym domu.
  2. Dziś po Mszach św. zbierana jest ofiara do puszek w ramach wsparcia Chorwacji po trzęsieniu ziemi jakim ten kraj został dotknięty.
  3. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 10,11,12. Za tych zmarłych o 18.00 odprawiona będzie Msza św.
  4. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego na Mszach o godz. 7.00i 18.00 poświęcenie gromnic. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Polecamy się modlitewnej pamięci naszych parafian.
  5. W czwartek o godz. 17.00 godzina święta. W piątek od godz.17.00 czuwanie modlitewne, o godz.18.00 Msza wynagradzająca NSPJ, po Mszy dalsza część czuwania zakończona ok godz. 21.00 Apelem. Odwiedziny chorych w pierwszy piątek tylko po telefonicznym zgłoszeniu. W sobotę o godz. 11.00 nabożeństwo fatimskie, zmiana tajemnic a o godz.12.00 Msza św. wynagradzająca.

Jerzy Senderek TChr
proboszcz