Ogłoszenia Duszpasterskie na VI niedzielę zwykłą 14.02.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
VI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO ROK B

14.02.2021 r

  1. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 1 i 2. Za tych zmarłych o 18.00 odprawiona będzie Msza św.
  2. Od środy rozpoczyna się czas Wielkiego Postu. Przypominam, że w tym dniu obowiązuje post ścisły – jakościowy i ilościowy. Msze święte w tym dniu i obrzęd posypania popiołem o godz. 07.00; 09.00; 12.00;16.00; 18.00.
  3. Droga krzyżowa w wielkim poście w piątki: o godz. 11.30; 16.30 dla dzieci, 17.30; 19.00 dla młodzieży. W związku z nabożeństwami drogi krzyżowej w wielkim poście w piątki nie będzie o godz.17.00 wystawienia.
  4. Nabożeństwo Gorzkich Żali w wielkim poście w niedziele o 17.15.
  5. Za tydzień na Mszach św. gościć będziemy zespół wokalny Ad Dei Gloriam – Na Chwałę Bożą z Białorusi. Powstał on jako zespół wspólnoty salezjańskiej przy parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Mińska. Zespół tworzą studenci Akademii Muzycznej w Mińsku. Zatroszczą się oni o oprawę muzyczną w tym dniu w kościele, a po Mszach Bedzie można zakupić płytę z pieśniami w ich wykonaniu. Cena płyty, to dobrowolna ofiara.
  6. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: Janina Tysarczyk – Łuszczki. Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia: Zapewniając o naszej pamięci modlitewnej módlmy Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie…
  7. Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego.

Jerzy Senderek TChr
proboszcz