Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną 02.05.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V NIEDZIELA WIELKANOCY
ROK B  02.05.2021 r.

 

  1. Z racji kwartalnych dni modlitw o powołania kapłańskie i zakonne, gościmy kleryka z naszego seminarium, który będzie się z nami modlił o powołania, powie nam kilka słów o powołaniu i seminarium. Po mszach świętych będzie zbierana ofiara na utrzymanie naszego seminarium w którym kształcą się przyszli kapłani, którzy od 1945 roku pełnią posługę na tych terenach, także w naszej parafii.
  2. Nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 17.30, a o godz. 21.00 w maju Apel Jasnogórski. W związku z nabożeństwami majowymi nie będzie w tym miesiącu stałych nabożeństw.
  3. Jutro Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. wg porządku niedzielnego, a Msza o godz. 12.00 będzie odprawiona za Ojczyznę. Zachęcam w tym dniu do szczególnej modlitwy w intencji naszej ojczyzny. C.K Norwid mówił ,, Ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek”
  4. Zachęcam do tworzenia Parafialnej Księgi Cytatów z Pisma Świętego. Akcja ta trwać będzie do 20.06.2021.

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego.

Ks. Jerzy Senderek  TChr
Proboszcz