Ogłoszenia Duszpasterskie na XI Niedzielę zwykłą 13.06.2021r.

XI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK B 13.06.2021 r

1. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 3 i 4. Za tych zmarłych o 18.00 odprawiona będzie Msza św.
  2. W środę na Mszę św. zapraszam rodzinę szkaplerza, czyli wszystkich tych którzy w czasie rekolekcji przyjęli szkaplerz, oraz tych którzy wcześniej go przyjęli. Po Mszy będzie katecheza związana ze szkaplerzem, oraz spotkanie organizacyjne, w celu ustalenia regularnych spotkań. Do tej grupy chcę dołączyć, także wszystkich którzy należą do pogotowia modlitewnego, tak by i ta grupa nie była pozostawiona bez opieki.
  3. W piątek powracamy do tradycji kręgu biblijnego po wieczornej Mszy św. Przy tej okazji zachęcę jeszcze do tworzenia Parafialnej Księgi Cytatów z Pisma Świętego.
  4. W sobotę swoje imieniny obchodzi ksiądz Romuald. Już dziś wyrażam mu wdzięczność za jego posługę w naszej parafii i polecam go w modlitwie, a na Mszę św. w intencji solenizanta zapraszam w sobotę o godz. 18.00.
  5. W dniach 21.10 – 27.10.2021 organizujemy pielgrzymkę do Portugali i  Hiszpanii. W programie oczywiście pobyt w Fatimie i Sntiago de Compostela. Koszt pielgrzymki  przy  36 – 40 os. 3750 zł  + 120 € od 41 osób 3650 zł  + 120 €.
    Dokładny program pielgrzymki i terminy płatności wywieszone są w gablocie i umieszczony na naszej stronie internetowej.  Dodam tylko, że I termin płatności w wysokości 500 PLN jest do 19.06.2021.
  6. W minionym tygodniu do wieczności odeszły: Anna Radomska i Sabina Typańska Wszystkim których śmierć bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia: Zapewniając o naszej pamięci modlitewnej módlmy Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie…

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego.

Ks. Jerzy Senderek TChr
– proboszcz