Ogłoszenia Duszpasterskie na XII Niedzielę zwykłą 20.06.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK B 20.06.2021 r

  1. Dziś Caritas przeprowadza po Mszach św. zbiórkę na wakacje dla dzieci z ubogich rodzin.
  2. Przypominam, że od dziś została zniesiona dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św.
  3. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 5 i 6. Za tych zmarłych Msza św. będzie wyjątkowo odprawiona w naszej domowej kaplicy.
  4. W piątek zakończenie roku szkolnego. Wszystkim którzy rozpoczynają swoje wakacje, życzymy dobrego wypoczynku i przypominamy, że czas wakacji to nie czas zapomnienia o Panu Bogu. Dzieci i młodzież zapraszamy w piątek na Msze św. o godz. 16.30 z okazji zakończenia roku szkolnego.
  5. W dniach 21.10 – 27.10.2021 organizujemy pielgrzymkę do Portugali i  Hiszpanii. Dokładny program pielgrzymki  wywieszony jest w gablocie i umieszczony na naszej stronie internetowej. Informuję jednocześnie, że są jeszcze wolne miejsca. W cenę pielgrzymki wliczony jest także transfer na lotnisko
  6. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: Tadeusz Jastrzębski. Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia: Zapewniając o naszej pamięci modlitewnej módlmy Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie…
  7. Od 04.07 nie będzie Mszy św. o godz. 16.00, natomiast w wakacje będzie o godz. 20.00.

       Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego                                        

Ks. Jerzy Senderek TChr
proboszcz