Ogłoszenia Duszpasterskie na XIII Niedzielę zwykłą 27.06.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK B 27.06.2021 r

 

  1. W minioną niedzielę Caritas na wakacje dla dzieci z ubogich rodzin zebrał 1706 PLN. Za składane ofiary serdecznie dziękuję. 
  2. Jutro  o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych, wypisanych na kartkach oznaczonych nr 7 i 8. Za tych zmarłych o godz. 18.00 będzie odprawiona  Msza św.
  3. Od jutra do końca sierpnia biuro parafialne czynne będzie w poniedziałki, środy i soboty od 19.00 do 19.30.
  4. W czwartek o godz. 17.00 godzina święta. W piątek od godz.17.00 czuwanie modlitewne, o godz.18.00 Msza wynagradzająca NSPJ, po Mszy dalsza część czuwania. W sobotę o godz. 11.00 nabożeństwo fatimskie, zmiana tajemnic a o godz.12.00 Msza św. wynagradzająca.
  5. Przypominam, że przyszłej niedzieli nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ta Msza zostaje zniesiona nie tylko na czas wakacji. Oczywiście w przypadku zawirowań pandemicznych, jesteśmy otwarci na okresowe wprowadzenia dodatkowych Mszy św. W wakacje natomiast będzie Msza św. o godz. 20.00. Z wyjątkiem 01.08, ponieważ wówczas będzie koncert organowy.
  6. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: Sygfryd Sołtysiak, Kazimierz Kruk, Jan Szyłak, Alfred Kazimierowski. Wszystkim których śmierć bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia: zapewniając o naszej pamięci modlitewnej módlmy się: Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie…

Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego

Ks. Jerzy Senderek TChr
proboszcz