Ogłoszenia Duszpasterskie na XV Niedzielę zwykłą 11.07.2021r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

ROK B 11.07.2021 r

 

  1. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych, wypisanych na kartkach oznaczonych nr 11 i 12. Za tych zmarłych o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św.
  2. W tym miesiącu na spotkanie modlitewne rodzinę szkaplerza zapraszamy wyjątkowo w II środę miesiąca. Najbliższa środa o godz. 18.00  Msza św. po Mszy katecheza i nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej. rodzinę szkaplerza.  
  3. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych na ten rok. Nie czekajmy na ostatnią chwilę. My możemy przyjąć intencje z zewnątrz, ale chcemy zostawić tą możliwość dla swoich parafian. Nie możemy jednak czekać do ostatniej chwili, nie mając pewności czy ktoś z parafian zamówi intencje czy nie. Proszę więc jeszcze raz by mieć to na uwadze.
  4. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: Stanisław Piątkowski. Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia: zapewniając o naszej pamięci modlitewnej módlmy się: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego i wielu Bożych Łask.

Ks.  Jerzy Senderek  TChr
proboszcz