Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII Niedzielę zwykłą 25.07.2021r.

XVII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

ROK B 25.07.2021 r

1. Dziś wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców, po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Przy tej okazji można wesprzeć akcję pomocy polskim misjonarzom, składając ofiarę do koszyczka
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych, wypisanych na kartkach oznaczonych nr 1 i 2. Za tych zmarłych o godz. 18.00 będzie odprawiona  Msza św.
  3. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę a nie dokonały wpłaty drugiej raty w wysokości 1000 PLN, proszę by to niezwłocznie uczyniły. Jednocześnie przypominam, że wpłaty III raty należy dokonać do 19.08.
  4. Za tydzień o godz. 19.00 drugi w tym roku koncert organowy. Serdecznie zapraszamy. W związku z koncertem nie będzie Mszy św. o godz. 20.00.
  5. Za tydzień rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych którzy złożyli swoje życie na ołtarzu ojczyzny.

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego i wielu Bożych Łask.

Ks.  Jerzy Senderek  TChr